No nic

19. 01. 2008 | † 19. 04. 2012 | kód autora: qEV
Co je u mě nového? Celkem nic. Koně štvou, škola štve, lidi štvou, celej svět štve.
Desing blogů na pise.cz se mi urgentně nelíbí. Ani už na svůj blog nekoukám, protože to stejně nemá cenu xD A ty zápisky taky nikdo nečte, píšu bludy. Ach jo Jde to se mnou z kopce xD
I když pravda je, že za poslední dny se mi nálada docela zlepšila. Je to těma koňma - sice je to tam pořád tak nahoru/dolů, ale už jsem si zvykla a dovedu si jakš takš ze všeho vždycky vybrat to lepší. Třeba nedávno mi trenérka řekla, že na nějakou akci, kam jsem teoreticky mohla jít, potřebuje lidi, kteří něco zacvičí. Tím mi automaticky naznačila, že JÁ to teda rozhodně nejsem.Teď už nad tím jen protáčím oči, ale v tu chvíli? Myslela jsem, že jí roztrhám na tisíc kousků. Ale odejít nemůžu, nechci... I vlastně můžu, chci... Je to začarovaný kruh, ale pořád převažuje to ANO, zůstat, protože pořád je tu jistá naděje na zlepšení věcí. Příští rok už nebude, jelikož překročím věkovou hranici, kdy už nebudu moct cvičit v té kategorii kterou u nás provozujeme, takže budu moct právoplatně odejít. Ne že bych chtěla, ale... Všechno se teprve uvidí.
Přihlásila jsem se do tanečních. S jednou holčinou ze třídy, nejdřív jsme chtěly na pátek, ale ten už byl zabranej, tak jsme to byly nuceny dát na neděli. Ta ženská neděli samozřejmě vychvalovala, že je nejlepší, že v pátky lidi odjíždějí na hory a věčně tam nejsou...etc. Nemáte někdo zkušenost s nedělníma tanečníma? S kýmkoliv o tom mluvím, lituje mě, jakej jsem chudák, že budu do tanečních chodit v neděli. Když mě to nepřipadá zas tak hrozný! Asi jsem optimista. I když... Jak na co.
Všichni se ve škole děsí a píšou pololetky, jen my nějak ne.Nebo možná jo, ale já to asi ignoruju xD Ne vážně - psali jsme akorát pololetku z matiky a velký test z literatury. Jazyky nic. Ostatní už vůbec nic. Jen jsem to měla mezi 3-4 z dějepisu, ale i navzdory tomu, že jsem vůbec nic neuměla (a doteď neumím), jsem to při zkoušení uhrála na trojku. V pondělí jdu nakupovat věci na TPP (jinak vaření), tak snad nakoupím dobře :)
Opět mám víkendovou službu na koních. Ano, opět. Krmila jsem 1.1., minulej tejden jsem vzala jedno krmení za Viky, teď mám službu celej víkend a ještě po mě dneska chtěla jedna holčina, abych za ní vzala jeden den příští víkend. Jasně, vždyť já jsem tady od toho, abych pořád makala u koní, ještě s holčičkama, který nic nedělaj. Vždyť mě to vůbec nevadí, bejt od sedmi do sedmi v tý hnusný zimě oblečená do deseti vrstev a pořád něco dělat nebo se zas pořádně chvílema nudit. Vždycky jsem se na službu staršně těšila, protože jsem jí měla se super lidma, tak jsme vždycky pořádně pokecali, ze soboty na neděli u sebe přespali a bylo to super. Ale tohle? :( No nic.
Tak já si pomalu půjdu připravit snídaňo-obědo-svačino-večeři na zítřejší celý den a ulehnu do hajan, jelikož vstávám ve čtvrt na sedm. Ani jsem dneska neviděla Matýska, protože ráno, když jsem odcházela samozřejmě ještě spal a teď večer, když jsem přišla, už chrupkal taky. No, tak aspoň že nědo pořádně vyspí. Zejtra se jede kouknout na koníky, to se mu líbí :) Že by novej voltižák? Omg, když vidím Pepana...xD No nic. Nějak moc často říkám i píšu no nic. No nic. xD Tak pa

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.