Ano, takhle vypadá zoufalec

31. 12. 2007 | † 19. 04. 2012 | kód autora: qEV
Na Silvestra doma. No jo, je to tak. Sedím tady, po večeři (guláš Maggi dobrý hostinec), vedle mě jablkovej džus a Polární jahody ("Zapomněla vážení na jahody mražený..."). V kuchyni na mě ještě čekají Staročeské brambůrky a v lednici Sedlčanský hermelín pikantní. To jsem snad vyjmenovala vše. Opravdu se na celý ten večer ze srdce těším, jistě se budu koukat na super novácké estrády a sedět doma jako pecka. Na Silvestra. Ale musím uznat, že někteří jsou na tom hůř (viď Rejžo).

No nic, přestávám si stěžovat a přejdu k něčemu kloudnějšímu. Rodiče jsou někde v tahu (ne na tahu, ale v tahu). Matýska jsem uspala, jsem já to ale šikovná xD a teď tu budu oxidovat až do půlnoci, kdy následně vezmu psa do sklepa, aby se nebál rachejtlí a budu tam s ním ještě aspoň tak hodinu a půl určitě. A vezmu si tam novou mp4ku a budu nahlas poslouchat. Nahlas ne proto, aby to slyšel i pes (lol), ale proto, že nemůžu poslouchat sluchátkama. Mám prostě divný uši. Tyhle sluchátka mi tam nedržej a od těch normálních mě bolí uši. Ach jo, jsem já normální? Ne.

Co se událo v posledních dnech? Vánoce. Dostala jsem k nim: od strejdy již zmiňovanou mp4ku, od dědy pánev (rofl, asi si myslí, že ze mě bude kuchařka), od druhýho strejdy koňskej kalendář a ještě něco, od babiček bačkory, hadry který jsem si sama vybrala (pochopitelně), dějepisnou knížku (supr dárek) atakdál. Od rodičů vlastně nic... No hadry. Jinak ani nic. Vždycky když si něco na podzim koupim, tak máma řiká, že to mám k Vánocům, takže pod tím stromečkem de facto skoro nic není. Pak jsem dostala ještě od jedný babičky (P., od letadýlkový) jednu strašnou mikinu, kterou mi koupila ona v domění, že je krásná. Ale ona je hrozná. Má strašně zelenou barvu (zelenou já ráda, ale tahle je divná), je rádoby tak módně krátká, má klokanku (tu já nerada) a tak vůbec. Já vím, mě se člověk nezavděčí, ale taky máte někdy takovej pocit, když vám někdo něco dá a je to hrozný? Na jednu stranu je vám toho člověka líto a na druhou je to prostě nenositelný. Nu. Matýsek dostal hrozně moc aut, dvě hasičský úplně stejný (to je holt tak když se příbuzenstvo nedomluví a trefí se do stejnýho dárku) a silničářskej koberec, kterej je rozloženej v obýváku a pořád jsem nucena jezdit autem od CocaColy po silnici.

Jinak si doma jakš takš užívám vánoční pohodu, hlavně teda prázdniny, i když už se mi hodně krátěj. Ve čtvrtek jdu do školy, ještě musím udělat něco na chemii a vůbec. Ale teď se mi o tom teda nechce přemejšlet takže od školy pryč.

Dneska jsme byly po delší době s Petrou venku s Modýlkem a Maxíkem, jsem ráda, zavzpomínaly jsme na starý časy a fotily (ehm xD). Pes se konečně taky jednou proběhnul (ano přiznávám, zanedbávám ho), jelikož jsme to vzaly zase jakousi oklikou a skejsly jsme tam asi hodinu a půl. Ale co se taky od nás dá jiného čekat, že. A na ty naše boty a psí nohy od bláta nebyl taky moc pěkný pohled. Ale to bylo tím, že dneska poprchávalo a zem byla podmáčená! To, že máme boty a kalhoty (já) jako prasata, vůbec nebyla naše vina!
Ty dva dny do víkendu ve škole snad uběhnou rychl...

.... Ve čtvrtek nevím jestli je trénink, musím se optat. Ani vám nevím, jestli se mi tam chce... A v pátek k nám snad přijede Rejža, bude u nás spát a v sobotu pojedeme do Líšnice na vyjížďku, už se hrozně těšim. Jen mě štve, že si musím vzít na sebe ty vypraný chapsy a zase je zabordelim. Já je snad nikdy neprodám! Na inzerát se nikdo neozval. Jenže mě jsou tak velký :( Nevíte o někom, kdo by chtěl chapsy?

Jo, ještě to, že zítra vstávám v sedm hodin a jedu nakrmit ty naše herky. Správně bych měla jet o bus dřív a vstávat tak v šest, ale to bych fakt nezvládla. Budu krmit ráno a v poledne a v jednu hodinu mě vyzvednou rodiče a pojedeme na Novej rok na oběd k bábi. Nedávno jsme u ní byli na Vánoce... To to letí. Takže dneska (vlastně zítra) musim jít spát relativně brzo, abych pak na těch koních neusnula v hnoji.

Tak já asi půjdu, kouknu co se děje na Mejdanu roku z Václaváku (lol) a půjdu vytáhnout nějaký ty brambůrky. Ty blázni tady pouštěj rachejtle už teď, nj, nemyslej na chudáky psy. Tak všichni oslavte pěkně Silvestra i za mě, snad se v novém roce setkáme. Tak ať se vám v něm všechno vydaří!

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.